Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

Teamová práce je základem úspěchu

National Black Light Theatre Prague vsadil již od svého vzniku na úzkou spolupráci s renomovanými režiséry, výtvarníky a hudebními skladateli. Snad právě díky tomu se jeho projekty rychle zařadili mezi špičku světového vizuálního divadla.

Emma Srncová:

Malířka, scenáristka a výtvarnice. Zakladatelka muzea úsměvů. Podle zahraniční kritiky "M. Chagall v ženském vydání". Spoluautorka řady černodivadelních představení.

Jozef Bednárik:

režisér úspěšných inscenací "Johanka z Arku", "Kouzelná Flétna", "Odyssea Musica" aj. Fascinující tvůrčí osobnost, sklízející za své osobité režie uznání v mnoha zemích světa.

Ondřej Soukup:

hudební skladatel a producent. Autor hudby k řadě divadelních projektů a dvaceti celovečerním filmům. Film "Kolja", prodchnutý jeho emotivní hudbou, získal v roce 1997 cenu Americké filmové akademie "Oskar" za nejlepší zahraniční film. Muzikál "Johanka z Arku" Ondřeje Soukupa byl v roce 2002 jako jediný neanglický muzikál vybrán na světový festival muzikálového divadla v Cardiffu.

Petr Hapka:

hudební skladatel. Autor filmových a divadelních muzik. Jeden z nejrenomovanějších skladatelů současné české populární hudby.